Sizi ilgilendiren haberleri kaçırmayın!

Şirketiniz, rakipleriniz ya da yöneticilerinizle ilgili bugün bir haber yayınlandı mı? Ufukta sizi etkileyecek yeni bir vergi tasarısı mı gözüktü? Peki, gündemde önemsediğiniz siyasi kişiler ile ilgili ne haberler var?

Böyle soruların cevabını merak ediyorsanız, hurriyet.com.tr'nin ücretsiz bir hizmeti olan Mind sizin için çok faydalı olabilir. Mind, önemsediğiniz konularla ilgili hiç bir haberi kaçırmamanızı sağlayacak. Merak ettiğiniz konularda yayınlanan haberler size e-posta aracılığıyla bildirilecek.

Peki Mind nasıl çalışıyor? Mind websitesine girerek (http://bit.ly/hurmind1) kaydolun ve takip etmek istediğiniz konuların listesini oluşturun. Örneğin: "Steve Jobs", "Ali Sabancı", "Vergi Kanunu" ve "Doğan Yayın Holding". Artık bu konularla ilgili yayınlanan haberlerden, tercih ettiğiniz sıklıkta gönderilecek e-postalar sayesinde haberdar olacaksınız.
Eğer bir haber yayınlanır yayınlanmaz haberdar olmak isterseniz, Mind'ın masaüstü uygulamasını da yükleyebilirsiniz. Ayrıca dilediğiniz zaman Mind websitesinden, takip ettiğiniz konularla ilgili geçmişte yayınlanan haber başlıklarına ulaşabilir ve bunları haber arşivinize ekleyebilirsiniz.

Mind, ilgilendiğiniz haberlere ulaşmanın en kolay yoludur. Siz de tıklayarak takip listenizi oluşturmaya başlayabilirsiniz...

Bir bumads advertorial içeriğidir.

5 yorum:

bilgisayarkursu dedi ki...

paylaşımlarınız için çok teşekkür ederim emeğinize sağlık.
http://www.biltekakademi.com

biltek akademi bilgisayar kursu dedi ki...

emeğinize sağlık teşekkür ederim.

AUTOCADBLOGGER dedi ki...

yazılarınızı takip ediyorum teşekkürler
www.fctasarim.com
www.biladim.com

AUTOCADBLOGGER dedi ki...

emeginize saglık
www.fctasarim.com

ERHAN DEMİREL dedi ki...

ticaret denizine yuzme bilmeden girmemek adına cafe acmak isteyen herkesi ve bir cok ozel fikirler ile kendinizi gelistirme fikirleri
www.adamgibibiryer.blogspot.com

Related Posts Plugin for WordPress, Blogger...